Cezary Morga

Nazywam się Cezary Morga i nie jestem fotografem. Piszę o tym ponieważ ostatnio powstało na tyle dużo stron i profili na różnorodnych portalach społecznych typu "Jan Kowalski Fotografia", że czuję potrzebę wyraźnego zaznaczenia, że nie jestem fotografem i za takiego się nie podaję. Lubię natomiast robić zdjęcia, szczególnie krajobrazowe, a z pośród tych przede wszystkim górskie. Moja osobista przygoda z fotografią zaczęła się mniej więcej w 2010 roku i od tej pory w wolnym czasie i w ramach własnego hobby uczę się fotografii a efekty można obejrzeć na tej właśnie stronie.

Lubię podróżować i fotografować oblicza naszego jakże różnorodnego świata. Szczególną miłością darzę góry, a spośród tych najbardziej ukochałem Tatry, ale świat jest piękny i interesujący w każdej swej odsłonie, dlatego na każdym wyjeździe mam ze sobą aparat. Mieszkając w mieście, poruszanie się po nim to duża część mojej codzienności, którą czasami również staram się fotografować. Uwielbiam kolorowe światła przyciągające wzrok, a miasta się przecież nimi mienią na co dzień.

Last Updated: 14.12.2016

Udostępnij:
Not yet rated

Prywatna witryna poświęcona amatorskiej fotografii miejskiej i krajobrazowej, ze szczególnym naciskiem na fotografię górską.

Najnowsze zdjęci (Data publikacji)